Podziękowanie z okazji bierzmowania

Przykładowe podziękowania, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania z okazji bierzmowania, gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Przykładowe podziękowania z okazji bierzmowania mogą brzmieć następująco:

  1. Szanowny Księże [imię],
    Serdecznie dziękuję za udzielenie mi sakramentu bierzmowania. To dla mnie niezwykle ważny moment w moim życiu duchowym. Doceniam Twoją mądrość, modlitwę i wsparcie podczas przygotowań do tego sakramentu. Jestem wdzięczny/a za Twoją obecność i błogosławieństwo, które otrzymałem/am. Modlę się, abyś nadal prowadził mnie na drodze wiary i inspiruj mnie do głębszej relacji z Bogiem. Dziękuję jeszcze raz z całego serca.
  2. Szanowna [imię],
    Chciałbym/chciałabym serdecznie podziękować Ci za Twoją obecność i wsparcie w czasie mojego bierzmowania. Twoja obecność była dla mnie niezwykle ważna i dodawała mi pewności siebie. Doceniam Twoje modlitwy, cenne rady i inspirujący przykład wiary. Dzięki Tobie czuję się silniejszy/a duchowo i gotowy/a na nowe wyzwania. Dziękuję Ci za to, że byłeś/byłaś przy mnie w tym ważnym momencie mojego życia. Niech Bóg Cię błogosławi i obdarza swoją miłością.
  3. Kochany/a [imię],
    Serdeczne podziękowania za Twoją obecność i wsparcie w dniu mojego bierzmowania. Twoje modlitwy, dobre słowo i radość były dla mnie niezwykle ważne. Dziękuję Ci za Twoje bezwarunkowe wsparcie i za to, że jesteś częścią mojego życia. Obiecuję, że będę pielęgnował/a dar Ducha Świętego, który otrzymałem/am, i że będę starał/a się żyć według wartości, które nasza wiara naucza. Jeszcze raz dziękuję i modlę się, aby Bóg Cię obdarzał swoją łask

Podobne podziękowania