Podziękowania za zbiórkę pieniędzy na leczenie

Gotowy tekst podziękowania do wykorzystania. Przykładowy wzór tekstu podziękowania za zorganizowanie zbiórki pieniędzy na leczenie, napisany w sposób profesjonalny.

Szanowni Państwo,

z głębi serca dziękuję Wam za Waszą hojność i solidarność. Dzięki Waszej zbiórce pieniędzy na leczenie, mogę podjąć się drogiej i skomplikowanej operacji, która jest moją jedyną szansą na powrót do zdrowia. Jestem ogromnie wdzięczny za Wasze wsparcie i zaufanie. Nie spodziewałem się tak wielkiej pomocy i tak wielu dobrych słów.

Wasza zbiórka to nie tylko dar materialny, ale także dar duchowy. Pokazaliście mi, że nie jestem sam w swojej walce z chorobą. Pokazaliście mi, że jesteście ludźmi o wielkich sercach i wrażliwości. Pokazaliście mi, że warto żyć i walczyć.

Nie wiem, jak Wam się odwdzięczyć. Nie mam słów, które wyraziłyby moją wdzięczność i radość. Mogę tylko obiecać, że będę modlił się za Was i Wasze rodziny. Mogę tylko prosić Boga, aby Wam błogosławił i wynagrodził Waszą dobroć.

Jeszcze raz dziękuję Wam z całego serca. Niech Wasza zbiórka będzie dla Was źródłem dumy i satysfakcji. Niech Wasza zbiórka będzie dla mnie źródłem nadziei i uzdrowienia.

Z wyrazami szacunku i podziwu,

Podobne podziękowania