Podziękowanie autora w książce

Przykładowe podziękowania w książce, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania autora, gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Drodzy Czytelnicy,

Chciałbym skorzystać z tej okazji, aby złożyć Wam serdeczne podziękowania za to, że poświęciliście swój czas i uwagę na lekturę mojej książki. Wasze wsparcie i zainteresowanie są dla mnie niezwykle cenne i napędzają mnie do dalszego tworzenia.

Dziękuję Wam za to, że otworzyliście się na świat, który stworzyłem w swoich stronach. Przez Waszą wyobraźnię i zaangażowanie staliście się częścią historii, której bohaterowie przechodzą przez próby, odkrywają nowe światy i odnajdują siebie. Wasze poświęcenie sprawia, że moje słowa nabierają życia.

Dziękuję Wam za to, że wierzyliście we mnie jako autora. Pisanie jest jednoosobowym wysiłkiem, ale to Wy, Czytelnicy, nadajecie sens i wartość mojej pracy. Wasze recenzje, opinie i listy miłości, które otrzymuję, są dla mnie motywacją do dalszego doskonalenia się i tworzenia jeszcze lepszych historii.

Dziękuję Wam za to, żeście podzielili się swoimi emocjami, refleksjami i wnioskami związanych z moją książką. To niesamowite, jak słowa mogą dotknąć ludzkich serc i poruszyć dusze. Wasze reakcje, zarówno te pełne entuzjazmu, jak i te skrywające w sobie pytania czy wątpliwości, są dla mnie cenne i pozwalają mi rozwijać się jako pisarz.

Dziękuję Wam za to, żeście mnie inspirują. Wasza pasja, twórczość i niekończąca się miłość do literatury stanowią dla mnie nieustające źródło inspiracji. To Wasze historie, Wasze doświadczenia i Wasza wyobraźnia motywują mnie do kontynuowania pisania i eksplorowania nowych ścieżek literackich.

Dziękuję Wam za to, żeście daли mi siłę i odwagę, aby podjąć wyzwanie i podzielić się swoimi historiami. Bez Waszej wiary, wsparcia i oddania, moje słowa byłyby jedynie pustymi literami na kartkach. To Wy, Czytelnicy, nadajecie im życie i sprawiacie, że stają się czymś więcej niż tylko zlepkiem zdań.

Raz jeszcze chciałbym Wam serdecznie podziękować za to, że jesteście. Wasza obecność daje mi siłę do dalszego pisania i odkrywania nowych światów. Niech nasza podróż wraz z literaturą będzie długą i owocną. Dziękuję Wam za wszystko.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Autor

Podobne podziękowania