Podziękowanie autorowi książki

Przykładowy tekst. Wzór gotowy do wykorzystania.

Cześć,

Muszę Ci się przyznać do pewnej rzeczy. Kiedy pierwszy raz miałem w rękach Twoją książkę, byłem sceptycznie nastawiony. Myślałem sobie: „Kolejna lektura, która zapadnie w zapomnienie”. Ale ileż ja się myliłem!

Twoje słowa przyciągnęły mnie od samego początku. W jaki sposób udaje Ci się tak genialnie operować językiem, wciągać czytelnika w wir przygody i jednocześnie skłaniać do głębokich refleksji? Nie mam pojęcia, ale jesteś w tym fenomenalny.
… ciąg dalszy tekstu podziękowania poniżej …

Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio pochłonąłem książkę z takim zapałem. Twoja historia zainspirowała mnie, dała do myślenia, a miejscami nawet wzruszyła. Dzięki niej spojrzałem na pewne kwestie z innej perspektywy i zastanowiłem się nad wieloma aspektami mojego życia.

Nie wiem, skąd czerpiesz inspiracje do pisania, ale mam nadzieję, że nie przestaniesz tego robić. Świat literatury potrzebuje takich twórców jak Ty.

Nie jestem krytykiem literackim ani znawcą sztuki pisania, ale jestem jednym z tych, którzy doświadczyli Twojej twórczości i chcę po prostu podziękować. Dzięki za każdą stronę, za każde zdanie i za to, że dałeś mi możliwość spędzenia tylu godzin w towarzystwie Twojego dzieła.

Z pozdrowieniami i uznaniem,

Podobne podziękowania