Podziękowanie dentystce od przedszkolaków

roga Pani Doktor,

Z pełnymi uśmiechami i sercami przepełnionymi wdzięcznością, my, małe bobasy z przedszkola, pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za Twoje odwiedziny w naszej skromnej przedszkolnej krainie. Twoja wizyta przyniosła nam więcej radości niż przynosi zwykle poranna tura w piaskownicy!

Zawsze myśleliśmy, że dentysta to taki dorosły, co to zawsze mówi „nie jedz słodyczy”, ale Ty pokazałaś nam, że higiena jamy ustnej może być fajna i wcale nie straszna! Twoje opowieści o zębowych rycerzach walczących z bakteryjnymi smokami były niczym bajka przed spaniem, która zawsze chcemy słuchać. O, i te kolorowe szczoteczki do zębów? Są teraz naszymi mieczami w codziennych bitwach przeciwko bakteryjnym potworom!

… ciąg dalszy tekstu podziękowania poniżej …

Nie możemy też zapomnieć o fantastycznych naklejkach, które z dumą nosimy na naszych ubrankach. Są niczym odznaki odwagi w świecie pełnym cukierków i słodyczy, które, jak się okazuje, nie są naszymi przyjaciółmi. Kto by pomyślał, że zęby mogą być tak ciekawe? Teraz mamy już swoje małe, ale dumne drużyny zębowych rycerzy, gotowych do walki o krystalicznie czysty uśmiech każdego dnia!

Dzięki Tobie, droga Pani Doktor, już nie boimy się dentysty, a wręcz przeciwnie, nie możemy się doczekać, kiedy znowu nas odwiedzisz! Teraz, kiedy będziemy szczotkować zęby, będziemy pamiętać o Twoich słowach mądrości i o tym, jak ważne jest, aby trzymać z daleka bakteryjne smoki. Przez Ciebie mamy teraz coś więcej niż tylko błyszczące uśmiechy, mamy nową przygodę do przeżywania każdego dnia!

Podobne podziękowania