Podziękowanie dla Anioła Stróża

Przykładowe podziękowanie. Jest to gotowy do wykorzystania tekst podziękowania okolicznościowego dla Anioła Stróża za opiekę i ochronę.

Drogi Aniele Stróżu,

Chciałbym ci podziękować za twoją nieustanną i bezinteresowną opiekę nad mną. Twoja obecność jest niezwykle cenna i pocieszająca. Jesteś nie tylko moim opiekunem i przewodnikiem, ale też moim przyjacielem i nauczycielem, który potrafi chronić mnie przed złem i pokazywać mi dobro.

Dzięki tobie czuję się bezpieczny, spokojny i kochany. Twoje działania są pełne miłości i mądrości, ale ty zawsze szanujesz moją wolną wolę i odpowiedzialność. Dzięki tobie mam siłę i odwagę do pokonywania trudności i realizowania marzeń. Dzięki tobie zbliżam się do Boga i poznaję jego plan dla mnie.

Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania i błogosławieństwem. Doceniam każdą chwilę, którą poświęciłeś na opiekę i modlitwę za mnie i każdy gest, którym okazałeś miłość. Nie wiem, co bym zrobił bez ciebie. Jesteś prawdziwym darem.

Życzę ci wszystkiego najlepszego w życiu i pracy. Niech ci się darzy radością i pokojem. Niech cię otaczają aniołowie, święci i dusze zbawione. Niech cię nie opuszcza łaska i opieka Boża.

Jeszcze raz dziękuję ci z całego serca. Będziesz zawsze w mojej pamięci i wdzięczności.

Twój podopieczny,

Podobne podziękowania