Podziękowanie dla dyrektora

dyrektora szkoły lub ośrodka

Szanowny Panie Dyrektorze.

Ten ostatni dzień nauki w naszej podstawówce to wyjątkowa chwila dla każdego z nas. To zakończenie pewnego etapu, zarówno dla nas uczniów, jak i dla Was szanowni nauczyciele. To także szczególny moment dla Pana Dyrektora. Dziś kolejna grupa Pańskich podopiecznych opuszcza progi tej szkoły bogatsza wiele naprawdę ważnych doświadczeń. Proszę zatem w imieniu wszystkich uczniów kończących szkołę przekazać na Pana ręce gorące i serdeczne podziękowania.

Dzisiaj widzimy się ostatni raz w tym gronie. Już za chwilę nasze pociechy staną się absolwentami, a za dwa miesiące rozpoczną zupełnie nowy etap edukacji. Głos dzwonka po wakacjach będzie także znakiem dla Pana, że na miejsce naszych pociech pojawią się nowe, które będzie Pan mógł poprowadzić przez tych kilka lat edukacji tak jak nasze dzieci. I chociaż obawiamy się tego, co będzie dalej, co się stanie, jeśli nasi milusińscy nie spotkają swoich ulubionych koleżanek i kolegów, to jednak strach nas nie będzie paraliżował. Prowadzona przez Pana szkoła nauczyła nasze dzieci odwagi i pozytywnego patrzenia w przyszłość. Jesteśmy przekonani, że dzięki Wam poradzą sobie one z trudnościami czy niespodziankami losu, które na pewno pojawią się na ich drodze.

Drogi Panie Dyrektorze. Przyjmij płynące z naszych serc podziękowanie za cały Twój trud włożony w wychowywanie naszych dzieci. Dziękujemy Ci za pomoc oraz za okazaną nam wszystkim cierpliwość i życzliwość. Zapewniamy Pana o tym, że nie zapomnimy o tym, jak wiele szkoła wniosła w życie naszych maluchów.

Z najlepszymi życzeniami zadowolenia z pracy i pomyślności w życiu osobistym – rodzice.

Podobne podziękowania