Podziękowanie dla emeryta za współpracę

Przykładowe podziękowania dla emeryta, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania za współpracę gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowny Panie [Nazwisko],

Chciałbym złożyć najserdeczniejsze podziękowanie za wszystkie lata współpracy, które mieliśmy okazję spędzić razem. Teraz, gdy nadszedł czas na zasłużony odpoczynek i przejście na emeryturę, pragnę wyrazić swoją głęboką wdzięczność za wszystko, czym Pan się dla mnie i naszej organizacji przyczynił.

… ciąg dalszy tekstu podziękowania poniżej …

Pańska wiedza, doświadczenie i zaangażowanie były nieocenione dla naszego zespołu. Zawsze mogłem polegać na Pańskiej rzetelności, profesjonalizmie i determinacji w wykonywaniu swoich obowiązków. Pan był nie tylko doskonałym pracownikiem, ale także wzorem wartości, etyki pracy i lojalności.

Pragnę podziękować za wszystkie trudne wyzwania, które Pan podjął z determinacją i umiejętnością. Wasza zdolność do rozwiązywania problemów, elastyczność i elastyczność umożliwiły nam osiągnięcie wielu sukcesów. Wspólnie pokonaliśmy wiele przeszkód i osiągnęliśmy cele, na które inni patrzyli z zazdrością.

Pragnę także podkreślić Pańską umiejętność budowania relacji i tworzenia przyjaznej atmosfery w pracy. Wasze poczucie humoru, życzliwość i gotowość do pomocy zawsze tworzyły przyjazne i inspirujące środowisko. Pan był dla nas nie tylko kolegą, ale także przyjacielem, którego będziemy bardzo tęsknić.

… ciąg dalszy tekstu podziękowania poniżej …

Wiedząc, że Pan przechodzi na zasłużony odpoczynek, chciałbym życzyć Panu wyjątkowego czasu dla siebie i swoich bliskich. Niech emerytura przyniesie Panu mnóstwo radości, spełnienia marzeń i czasu na realizację osobistych pasji. Zasłużyłeś na to pełnym prawem.

Jeszcze raz, Panie [Nazwisko], dziękuję za wszystko, co Pan dla nas zrobił. Pańska nieoceniona wkład i wpływ na naszą organizację pozostaną na zawsze w naszej pamięci. Życzę Panu zdrowia, szczęścia i spełnienia we wszystkich nowych wyzwaniach, które czekają na Pana w przyszłości.

Z najwyższym szacunkiem,
[Twoje imię]

Podobne podziękowania