Podziękowanie dla emeryta

Przykładowe podziękowania dla emeryta, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania gotowy do wydrukowania i wykorzystania.
… treść podziękowania poniżej …

Szanowny Panie/Pani [Imię],

Z całego serca chciałbym złożyć Panu/Pani najserdeczniejsze podziękowania za lata oddanej pracy i nieoceniony wkład w naszą organizację. Dziś, kiedy nadszedł ten wyjątkowy moment emerytury, chciałbym wyrazić swoje głębokie uznanie i wdzięczność za Pan/Pani poświęcenie i oddanie w każdym aspekcie wykonywanych obowiązków.

Pan/Pani wkład i zaangażowanie przez te wszystkie lata nie tylko przyczyniły się do sukcesów naszej firmy, ale także wywarły pozytywny wpływ na wszystkich z nas. Pan/Pani mądrość, doświadczenie i profesjonalizm stanowiły niezastąpiony skarb, którym hojnie się dzieliliśmy.

Pan/Pani pracował/a nie tylko z pełnym zaangażowaniem, ale także zawsze z sercem. Wasza pozytywna energia i entuzjazm wzmacniały nas wszystkich, tworząc wspaniałą atmosferę pracy. Wielokrotnie byliśmy świadkami Pańskiej charyzmy i umiejętności inspirowania innych, co sprawiło, że praca była zarówno produktywna, jak i przyjemna.

Jesteśmy głęboko wdzięczni za wszystkie lekcje, których Pan/Pani udzielił/a nam na przestrzeni lat. Pańska mądrość, umiejętność rozwiązywania problemów i elastyczność w trudnych sytuacjach były nieocenionymi atutami dla naszej organizacji.
… dalsza treść podziękowania poniżej …

Wiedząc, że Pan/Pani teraz wchodzi w nowy etap życia, życzymy Panu/Pani wszelkiego szczęścia, zdrowia i spełnienia marzeń. Niech ten czas emerytury przyniesie Panu/Pani wiele satysfakcji, radości i możliwość realizacji osobistych pasji i zainteresowań.

Dziękujemy za wszystko, czego Pan/Pani dokonał/a jako członek naszego zespołu. Pańska obecność i wkład zostaną na zawsze zapamiętane. Wszyscy jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy współpracować z tak wspaniałym człowiekiem jak Pan/Pani.

Serdecznie dziękujemy i życzymy Panu/Pani wszystkiego, co najlepsze!

Z wyrazami szacunku,
[Twoje imię lub nazwa organizacji]

Podobne podziękowania