Podziękowanie dla emerytowanych nauczycieli

Przykładowe podziękowania, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania dla nauczycieli przechodzących na emeryturę gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowni emerytowani nauczyciele,

Chciałbym złożyć wam serdeczne podziękowanie za waszą nieocenioną pracę jako nauczyciele przez wszystkie lata waszej kariery. Wasze poświęcenie, oddanie i pasja wniosły ogromny wkład w życie nie tylko uczniów, których nauczyliście, ale również w społeczność jako całość.

Wasza rola jako nauczycieli jest niezwykle ważna i wpływowa. Dzięki waszemu oddaniu i zaangażowaniu, wielu uczniów zdobyło nie tylko wiedzę i umiejętności, ale również wsparcie, inspirację i wartości, które będą towarzyszyć im przez całe życie.

Wasze poświęcenie nie kończyło się na sali lekcyjnej. Byliście mentorem, przyjacielem i wzorem do naśladowania dla naszych dzieci. Pomogliście kształtować ich charaktery, rozwijać ich talenty i dawać im pewność siebie, by odnaleźć swoje miejsce w świecie.

Dziękujemy wam za waszą wytrwałość, cierpliwość i za to, że nigdy nie przestawaliście wierzyć w potencjał każdego ucznia. Wasza praca miała ogromny wpływ na naszą społeczność i przyczyniła się do budowania lepszego i bardziej świadomego społeczeństwa.

Teraz, gdy przechodzicie na zasłużoną emeryturę, chcemy wam podziękować za wasze wszystkie wysiłki i poświęcenie. Wasze dziedzictwo jako nauczycieli będzie trwać w sercach i umysłach tych, których dotknęliście.

Mamy nadzieję, że wasza emerytura przyniesie wam wiele radości, zdrowia i spełnienia. Dziękujemy za to, że byliście tak wyjątkowymi nauczycielami i życzymy wam samych pięknych chwil, w których będziecie czerpać zadowolenie z waszych osiągnięć i spędzać czas z rodziną i bliskimi.

Raz jeszcze, z całego serca, dziękujemy wam za waszą niezastąpioną pracę i życzymy wam wszystkiego, co najlepsze w waszej emeryturze.

Z najwyższym szacunkiem,

[Twoje imię]

Podobne podziękowania