Podziękowanie dla gości weselnych

podziękowania weselne oraz ślubne gościom weselnym

   Dzisiejsza uroczystość jest dla nas okazją do podzielenia się naszym szczęściem z najbliższymi. Rodzina i przyjaciele są dla każdego człowieka najważniejsi.

   Dlatego właśnie w tym szczególnym dniu jest nam niezmiernie miło, że wszyscy tu zebrani Goście przyjęli nasze zaproszenie i zaszczycili nas Swoją obecnością. W tym momencie pragniemy podziękować wszystkim zebranym tutaj Gościom. Dziękujemy, że jesteście z nami w tak ważnym dla nas dniu. Dzięki wam ten szczególny dla nas dzień będzie jeszcze bardziej niezapomniany.

… ciąg dalszy tekstu podziękowania poniżej …

   To właśnie w obecności naszych rodzin i najbliższych przyjaciół pragnęliśmy rozpocząć nową drogę w naszym życiu. Jednocześnie chcielibyśmy podziękować za wspólną zabawę.

   Ofiarowane przez Was prezenty staną się dla nas pamiątką tego szczególnego dnia. Mamy także ogromną nadzieję, że wszystkie złożone przez Was życzenia spełnią się, a otrzymane kwiaty będą kwitnąć wiecznie. Mamy nadzieję, że połączone dzisiaj rodziny stworzą w przyszłości jedną wielką wspólnotę. Chcemy także, aby stosunki z zebranymi przyjaciółmi i znajomymi były zawsze dobre, ciepłe i miłe.

   Dziękujemy, że Jesteście z nami.

Podobne podziękowania