Podziękowanie dla intendenta w przedszkolu

Przykładowe podziękowanie. Jest to gotowy do wykorzystania tekst podziękowania okolicznościowego dla intendenta w przedszkolu.

Drogi intendencie,

Chciałbym ci podziękować za twoją niezawodną i profesjonalną pracę jako intendenta w przedszkolu. Twoja rola jest niezwykle ważna i ceniona. Jesteś nie tylko odpowiedzialnym i sumiennym pracownikiem, ale też miłym i życzliwym człowiekiem, który potrafi dbać o dobro dzieci i personelu.

Dzięki tobie przedszkole jest zawsze czyste, bezpieczne i przytulne. Twoje zadania są trudne i wymagające, ale ty zawsze wykonujesz je z uśmiechem i zapałem. Dzięki tobie dzieci mają komfortowe warunki do zabawy i nauki. Dzięki tobie personel ma spokój i zaufanie.

Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania i szacunkiem. Doceniam każdą chwilę, którą poświęciłeś na utrzymanie porządku i higieny w przedszkolu i każdy gest, którym okazałeś troskę. Nie wiem, co bym zrobił bez ciebie. Jesteś prawdziwym skarbem.

Życzę ci wszystkiego najlepszego w życiu i pracy. Niech ci się darzy sukcesami i spełnieniem. Niech cię otaczają ludzie, którzy cię kochają i szanują. Niech cię nie opuszcza zdrowie i radość.

Jeszcze raz dziękuję ci z całego serca. Będziesz zawsze w mojej pamięci i wdzięczności.

Twój dyrektor,

Podobne podziękowania