Podziękowanie dla przedszkolanki

Wzór podziękowania dla przedszkolanki, przykładowy tekst który można wykorzystac na własne potrzeby.

Droga Pani Przedszkolanko,

Chcielibyśmy z całego serca podziękować za Państwa nieocenione zaangażowanie i poświęcenie w pracy z naszym dzieckiem w przedszkolu. Dzięki Państwa profesjonalizmowi, cierpliwości i empatii, nasze dziecko miało okazję do rozwijania swoich umiejętności, zdobywania nowych doświadczeń oraz tworzenia pięknych wspomnień z przedszkola.

Nie sposób wyrazić słowami, jak ważną rolę Pani odgrywa w życiu naszego dziecka. Państwa umiejętności pedagogiczne, wiedza i doświadczenie przekładają się na pozytywny rozwój naszego dziecka w wielu obszarach, takich jak rozwój umiejętności społecznych, emocjonalnych i poznawczych.

Jesteśmy pełni podziwu dla Państwa nieustającej pracy i poświęcenia w pracy z dziećmi. Państwa zaangażowanie w tworzenie atmosfery przyjaznej i bezpiecznej dla dzieci jest nieocenione, a Państwa kreatywność i pomysłowość w prowadzeniu zajęć pozwala dzieciom rozwijać swoje zdolności i pasje.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za Państwa wysiłek w tworzeniu tak wspaniałego miejsca jakim jest przedszkole. Dzięki Państwa pracy, nasze dziecko ma okazję do rozwijania swojego potencjału, zdobywania nowych umiejętności i poznawania świata.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Państwa poświęcenie i zaangażowanie w wychowanie naszego dziecka. Cieszymy się, że nasze dziecko miało tak wspaniałą przedszkolankę i opiekunkę jak Pani.

Z poważaniem,

[Imię i nazwisko rodziców dziecka]

Podobne podziękowania