Podziękowanie dla rodziców

podziękowania ślubne i weselne rodzicom (dla mamy i taty)

Dzień naszych zaślubin jest ważny zarówno dla nas, jaki i dal naszych rodzin i bliskich. Dojrzałość, która pozwoliła nam podjąć tak ważną decyzję, jest w ogromnej mierze wynikiem wychowania, które wynieśliśmy z naszych domów.

… ciąg dalszy tekstu podziękowania poniżej …

   Z tego miejsca i w tym momencie pragniemy gorąco podziękować naszym Rodzicom. To właśnie Wasza miłość i wyrozumiałość pozwoliła nam iść przez życie pełne przeszkód, ale także przez życie obfitujące w chwile szczęścia i radości. Razem z nami trwaliście w trudnych chwilach, pomagaliście rozwiązywać problemy. Pomoc Wasza w zdobywaniu wiedzy i doświadczenia życiowego jest nieoceniona.

   Dziś pragniemy za to wszystko serdecznie podziękować. Dziękujemy za Wasza miłość i pomoc. Jednocześnie pragniemy zapewnić Was o naszej ciągłej obecności. Nie tracicie dziś swoich dzieci. Wręcz przeciwnie – zyskujecie nowe dziecko: syna bądź córkę. Pragniemy Wam podziękować również za pomoc w przygotowaniach do uroczystości ślubnej oraz zabawy weselnej.

   Dzięki Wam, w dużej mierze, dzisiejszego wieczoru mogliśmy się tutaj wszyscy wspólnie spotkać. Kochamy Was bardzo i jeszcze raz dziękujemy za wasza obecność i pomoc.

Podobne podziękowania