Podziękowanie dla taty na ślubie

Przykładowe podziękowania na ślubie, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania dla taty, gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Drogi Tato,

Chciałbym Cię serdecznie podziękować za to, że jesteś ze mną tutaj dzisiaj, w tym szczególnym dniu. Twoja obecność jest dla mnie niezwykle ważna i cieszę się, że możesz ze mną dzielić tę chwilę.

Jesteś dla mnie nie tylko ojcem, ale również najlepszym przyjacielem i mentorem. Twoja mądrość, cierpliwość i wsparcie są dla mnie nieocenione i nie mogę sobie wyobrazić lepszego ojca.

Dziękuję Ci za to, że zawsze byłeś przy mnie i pomagałeś mi w trudnych chwilach. Twoja miłość i wsparcie pozwoliły mi stać się tym, kim jestem dzisiaj, i jestem Ci za to niezwykle wdzięczny.

Dziękuję Ci również za to, że nauczyłeś mnie, jak kochać i szanować innych ludzi. Twoje wartości i zasady są dla mnie niezwykle ważne i są fundamentem mojego życia.

Dziś, w dniu mojego ślubu, chcę Cię jeszcze raz serdecznie podziękować za wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Bez Ciebie nie byłoby mnie tutaj dzisiaj. Kocham Cię tato.

Podobne podziękowania