Podziękowanie dla terapeuty

Przykładowe podziękowanie dla terapeuty.Jest to gotowy do wykorzystania tekst podziękowania okolicznościowego dla konkretnej osoby.

Drogi terapeuto,

Chciałbym ci podziękować za wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Twoja pomoc była nieoceniona w mojej drodze do zdrowia i szczęścia. Jesteś nie tylko świetnym specjalistą, ale też wspaniałym człowiekiem, który potrafił mnie wysłuchać, zrozumieć i wesprzeć.

Dzięki tobie nauczyłem się lepiej radzić sobie ze swoimi emocjami, problemami i lękami. Pokazałeś mi, jak zmienić swoje myślenie i zachowanie na bardziej pozytywne i konstruktywne. Dzięki tobie odzyskałem wiarę w siebie i nadzieję na lepsze jutro.

Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania i inspiracją. Doceniam każdą minutę, którą poświęciłeś mi i każdą radę, którą mi dałeś. Nie wiem, co bym zrobił bez ciebie. Jesteś prawdziwym aniołem stróżem.

Życzę ci wszystkiego najlepszego w życiu i pracy. Niech ci się darzy sukcesami i spełnieniem. Niech cię otaczają ludzie, którzy cię kochają i szanują. Niech cię nie opuszcza zdrowie i radość.

Jeszcze raz dziękuję ci z całego serca. Będziesz zawsze w mojej pamięci i wdzięczności.

Twój pacjent,

Podobne podziękowania