Podziękowanie dla wychowawcy od ucznia

Przykładowe podziękowania od ucznia, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania dla wychowawcy, gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowny Panie/Pani [Imię wychowawcy],

Chciałbym serdecznie podziękować za wszystko, co Pan/Pani zrobił/a dla mnie jako mój wychowawca. Przez ten czas, który spędziłem w Pańskiej klasie, nauczyłem się nie tylko wiedzy i umiejętności, ale również wartości, które będą mi towarzyszyć przez całe życie.

Dziękuję za Pańskie zaangażowanie w moje edukacyjne i osobiste rozwoju. Pan/Pani zawsze był/a gotowy/a pomóc i udzielić wsparcia w trudnych tematach. Pańskie cierpliwe tłumaczenia, dodatkowe wyjaśnienia i pomocne wskazówki naprawdę pomagały mi w zrozumieniu materiału i osiągnięciu dobrych wyników.

Dziękuję za to, że Pan/Pani nie tylko nauczał/a mnie, ale także zainteresował/a się mną jako jednostką. Być uczniem w Pańskiej klasie to znaczyło być częścią zgranego zespołu, w którym każdy czuł się ważny i doceniony. Pańskie zrozumienie, życzliwość i empatia tworzyły przyjazną i motywującą atmosferę.

Dziękuję za Pańskie inspirujące lekcje i kreatywny sposób nauczania. Pan/Pani potrafił/a zainteresować mnie nawet najbardziej trudnymi tematami i sprawić, że nauka stawała się fascynująca. Pańska pasja do nauczania przekazywała się na mnie i motywowała do poszukiwania wiedzy poza granicami szkolnych murów.

Dziękuję za Pańskie wsparcie i zaufanie, które mi udzielał/a. Pan/Pani zawsze wierzył/a we mnie i dawał/a mi szanse do rozwoju. Dzięki temu nabierałem/a pewności siebie i zdobywałem/a nowe umiejętności. Pańskie słowa wsparcia i uznania sprawiały, że czułem/a się doceniony/a i zmotywowany/a do dalszego rozwoju.

Dziękuję za Pańską pracę, oddanie i pasję, które przekładały się na jakość naszej klasy i nauczania. Cieszę się, że miałem/miałam okazję być uczniem w Pańskiej klasie i być częścią Pańskiego zespołu edukacyjnego.

Życzę Panu/Pani wszystkiego najlepszego w przyszłości. Niech kolejne lata przyniosą Panu/Pani wiele radości, satysfakcji i spełnienia. Mam nadzieję, że kolejne pokolenia uczniów będą miały takiego wspaniałego wychowawcę jak Pan/Pani, który będzie kształtował ich umysły i serca.

Podobne podziękowania