Podziękowanie dla wychowawcy / wychowawczyni

Droga Wychowawczyni.
My, tegoroczni maturzyści z Pani klasy, pragniemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania. Dziękujemy Pani za cały trud, który włożyła Pani w nasze wychowanie. Dziękujemy za pomoc, której nigdy nam Pani nie odmawiała. Doceniamy wszystkie słowa, zarówno te pocieszenia jak i krytyki. Ale przede wszystkim dziękujemy Pani za przyjaźń i zrozumienie, które było nam okazywane na każdym kroku.

Nie będzie kłamstwem stwierdzenie, że była Pani i nadal będzie naszą najlepszą przyjaciółką. Życzymy Pani wszelkiego szczęścia na niwie zawodowej i osobistej. Dzięki Pani optymizmowi na pewno każdy wychowanek będzie czuł się wspaniale.

Chcielibyśmy podziękować dziś za to, że tak chętnie pomagała nam Pani zdobywać wiedzę. Przez tych kilka lat ustawicznie próbowała Pani rozbudzić w nas ciekawość świata. To wszystko się udało. Udało się Pani naprowadzić nas na drogę, która pozwoli nam wyrosnąć na wartościowych i uczciwych ludzi. Od pierwszych dni szkoły pomagała nam Pani wpajając najważniejsze zasady i prawdy, którymi będziemy mogli się kierować. Dzięki Pani wiemy, że uczyliśmy się przede wszystkim dla siebie, a nie dla szkoły czy kogokolwiek innego. Jeśli odniesiemy sukces w życiu, to na pewno będzie to w części Pani zasługa.

Droga Wychowawczyni. Jeszcze raz dziękujemy Ci za wszystko i mamy nadzieję, że będzie nam Pani dobrze wspominać. Cała nasza klasa na pewno o Pani nie zapomni.

Podobne podziękowania