Podziękowanie instytucji za współpracę

Przykładowy tekst podziękowania okolicznościowego. Wzór gotowy do wykorzystania.

Drodzy!

Nie jest łatwo znaleźć słowa, które w pełni oddają, jak bardzo jestem wdzięczny za naszą współpracę w ciągu ostatnich miesięcy. Kiedy rozpoczynaliśmy ten projekt, nie miałem pojęcia, jak niesamowita przygoda nas czeka. Teraz, gdy patrzę wstecz, dostrzegam, jak wielki wpływ miało Wasze zaangażowanie, profesjonalizm i determinacja.

Zawsze mówię, że ludzie tworzą organizacje, a Wy jesteście tego najlepszym dowodem. Wasza otwartość, elastyczność i gotowość do podejmowania wyzwań sprawiły, że każdy etap współpracy był nie tylko efektywny, ale i przyjemny. Wspólnie osiągnęliśmy sukces, który przekroczył moje najśmielsze oczekiwania.
… ciąg dalszy tekstu podziękowania poniżej …

Nie mogę nie wspomnieć o tych wszystkich długich godzinach spędzonych na spotkaniach, brainstormingach i rozmowach. Wasza pasja i zaangażowanie były zaraźliwe, a ja czułem się zaszczycony/a, mogąc pracować ramię w ramię z takim zespołem.

Dziękuję Wam za wszystko. Mam nadzieję, że nasze drogi jeszcze nie raz się przetną, bo takie współprace, jak nasza, nie zdarzają się często.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Podobne podziękowania