Podziękowanie Matce Bożej

Przykładowe podziękowania, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania Matce Bożej, gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Droga Matko Boża,

Chciałbym Ci złożyć najgłębsze podziękowanie za Twoją obecność, miłość i opiekę. Jesteś dla nas wszystkich źródłem nadziei, pocieszenia i siły w trudnych chwilach. Twoje matczyne serce zawsze jest otwarte dla nas, gotowe do wysłuchania i podniesienia naszych modlitw do Boga.

Dziękuję Ci za Twoją modlitwę wstawienniczą i za Twoje niezawodne przewodnictwo. Twoje życie, pokora i bezgraniczna miłość są dla nas przykładem, jak powinniśmy kochać i służyć innym.

Dziękuję Ci, Maryjo, za Twoje współuczestnictwo w naszych radościach i smutkach, za to, że jesteś obok nas w każdym kroku naszej drogi. Twoja obecność daje nam siłę do pokonywania trudności i dostrzegania piękna w codziennym życiu.

Przepraszam za nasze grzechy i niedoskonałości. Proszę, nieustannie nam pomagaj i prowadź nas do Twojego Syna, Jezusa Chrystusa. Pomóż nam zawsze kierować nasze serca ku Bogu i być dobrymi synami i córkami.

Dziękuję Ci, Matko Boża, za to, że jesteś naszą orędowniczką i opiekunką. Módl się za nas, abyśmy stawali się lepszymi ludźmi, kochającymi bliźnich i oddanymi w służbie Bogu.

Podobne podziękowania