Podziękowanie na odejście na emeryturę

Przykładowe podziękowania, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania z okazji odejścia na emeryturę, gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowny Panie [Nazwisko],

Z głębokim szacunkiem i wdzięcznością pragnę złożyć moje serdeczne podziękowania z okazji Pana odejścia na zasłużoną emeryturę. Wasza praca i wkład w naszą organizację były niezastąpione, i chciałbym wyrazić wdzięczność za wszystko, czym Pan się dla nas przyczynił.

Przez lata Pan nie tylko doskonale wykonywał swoje obowiązki, ale również stanowił dla nas wzór profesjonalizmu, zaangażowania i oddania. Wasza wiedza, doświadczenie i umiejętności były nieocenione dla rozwoju naszej organizacji. Dzięki Panu osiągaliśmy sukcesy i pokonywaliśmy wyzwania z niezwykłą determinacją.

Chciałbym podziękować za Pańskie cenne doradztwo i wsparcie, które zawsze było niezawodne. Pan był mentorem i przewodnikiem dla wielu z nas, dzieląc się swoją mądrością i wiedzą. Był Pan nie tylko doskonałym pracownikiem, ale także dla nas inspiracją i źródłem motywacji.

Dziękujemy również za Pańską ciepłą i przyjazną osobowość, która stworzyła harmonijną atmosferę w naszej organizacji. Wasza życzliwość, poczucie humoru i umiejętność budowania relacji sprawiły, że praca była przyjemnością i że każdy czuł się doceniony i zmotywowany.

Pragnę także życzyć Panu pełnego spełnienia, zdrowia i radości w czasie emerytury. Niech ta nowa życiowa faza przyniesie Panu wiele satysfakcji, czasu na realizację osobistych pasji i spokojnych chwil spędzonych z rodziną i bliskimi. Zasłużył Pan na to pełnym prawem.

Jeszcze raz, Panie [Nazwisko], pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowanie za Pana wkład i oddanie w czasie pracy dla naszej organizacji. Pamiętajcie, że zostawiasz trwały ślad i pozostawiasz po sobie pustkę, którą trudno będzie zapełnić. Życzymy Panu samych dobrych rzeczy w nowym rozdziale życia.

Z najwyższym szacunkiem,
[Twoje imię]

Podobne podziękowania