Podziękowanie na osiemnastkę

Przykładowe podziękowanie, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania na osiemnaste urodziny gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Drogi/-a [Imię],

Z okazji Twoich osiemnastych urodzin chciałbym skierować do Ciebie szczere podziękowania. Dziś jest wyjątkowym dniem, który symbolizuje Twój przejście w dorosłość i jestem zaszczycony/-a, że mogę być częścią tego wyjątkowego momentu.

Chciałbym podziękować Ci za to, że jesteś takim/-ą wspaniałym/-ą człowiekiem. Twoja dobroć, inteligencja i empatia sprawiają, że jesteś prawdziwym skarbem w naszym życiu. Twoje talenty, pasje i zaangażowanie są źródłem inspiracji dla mnie i dla wszystkich, którzy Cię znają.

Dziękuję Ci za to, że jesteś tak blisko naszego serca i że wzbogacasz nasze życie swoją obecnością. Twoje śmiechy, rozmowy i wspomnienia są dla nas bezcenne. Nie możemy doczekać się, jakie niesamowite przygody i osiągnięcia przyniesie Ci ta nowa, dorosła droga, którą właśnie rozpoczynasz.

Dziękuję Ci za Twoją niezłomną determinację i siłę ducha. Wszystkie trudności, z jakimi się spotykałeś/-aś, nie zdołały Cię złamać. Twoja wytrwałość i pozytywne podejście do życia są godne podziwu i stanowią przykład dla nas wszystkich.

Dziękuję Ci za to, że jesteś prawdziwym przyjacielem. Twoje wsparcie, zrozumienie i gotowość do wysłuchania są bezcenne. Przez te wszystkie lata byłeś/-aś nie tylko moim/-ą rodzeństwem, ale także moim/-ą najlepszym przyjacielem/-ką i mam nadzieję, że ta więź będzie trwać przez całe nasze życie.

Niech te osiemnaste urodziny będą początkiem nowego, ekscytującego rozdziału Twojego życia. Życzę Ci wszelkiej pomyślności, zdrowia, spełnienia marzeń i niezapomnianych przygód. Bądź zawsze wierny/-a sobie, ścigaj swoje cele z pasją i ciesz się każdą chwilą.

Jeszcze raz, gratuluję Ci osiemnastu urodzin i dziękuję za to, że jesteś tak niezwykłą osobą. Jesteśmy z dumą patrzący na Ciebie i nie możemy się doczekać, co przyniesie przyszłość. Wszystkiego najlepszego!

Z miłością i wdzięcznością,

[Twoje imię]

Podobne podziękowania