Podziękowanie na przejście na emeryturę

Przykładowe podziękowania z okazji przejścia na emeryturę, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowny Panie/Pani [imię],

Chciałbym złożyć najszczersze słowa podziękowania za wszystkie lata, jakie poświęciliście na służbę i oddanie w naszej organizacji. Twój niezwykły wkład i profesjonalizm były nieocenione, i teraz, gdy nadchodzi czas zasłużonej emerytury, pragnę wyrazić moją ogromną wdzięczność.

Twój talent, wiedza i doświadczenie były nie tylko inspiracją dla nas wszystkich, ale także nieocenionym źródłem wsparcia i mentorstwa. Twoje przywództwo i zdolności przewodzenia sprawiły, że organizacja się rozwijała i osiągała sukcesy. Twoja determinacja i zaangażowanie były widoczne w każdym zadaniu, jakie podjąłeś/podjęłaś.

Nie tylko byłeś/byłaś wyjątkowym pracownikiem, ale również ciepłą, życzliwą osobą, która zawsze miała uśmiech na twarzy i słowo wsparcia dla innych. Twój profesjonalizm, uprzejmość i empatia tworzyły przyjazną atmosferę i sprawiały, że każdy czuł się mile widziany.

Dziękuję Ci za Twoją pracę, która często wymagała poświęceń i oddania. Twój wkład był niezastąpiony i zostawił trwały ślad w organizacji. Twoje osiągnięcia i sukcesy są powodem do dumy i inspiracją dla nas wszystkich.

Teraz, gdy nadchodzi czas odpoczynku i spędzania czasu z rodziną i bliskimi, życzę Ci samych pięknych i satysfakcjonujących chwil. Niech emerytura obfituje w spełnienie marzeń, podróże i radość życia. Zasłużyłeś/zasłużyłaś na wszystkie szczęśliwe i spokojne dni, które nadchodzą.

Jeszcze raz, dziękuję Ci za Twoje niezastąpione zaangażowanie i wkład. Twój wpływ na naszą organizację i na nas samych będzie trwał wiecznie. Życzę Ci zdrowia, pomyślności i spełnienia wszystkich Twoich marzeń na nowej drodze, którą wybierasz.

Z najszczerszymi życzeniami,

[Twoje imię]

Podobne podziękowania