Podziękowanie na zakończenie 8 klasy

Przykładowe podziękowania na koniec szkoły, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania z okazji zakończenia ósmej klasy gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Drodzi Uczniowie klasy ósmej,

Dzisiaj jest szczególny dzień, gdyż kończymy naszą wspólną przygodę w klasie ósmej. Chciałbym z tego miejsca skierować do Was słowa podziękowania za niezapomniane chwile, wzajemne wsparcie i ogromny rozwój, jakiego doświadczyliśmy razem.

Dziękuję Wam za Wasze zaangażowanie w naukę i rozwijanie swoich umiejętności. Przez te lata widziałem Wasze wysiłki, determinację i chęć osiągnięcia sukcesu. Wasza praca i zaangażowanie są niezwykle godne podziwu, i jestem pewien, że z takim podejściem osiągniecie wielkie rzeczy w przyszłości.

Dziękuję Wam również za współpracę i wzajemne wsparcie. Jesteście niesamowitą grupą uczniów, która potrafiła się wspierać, pomagać sobie nawzajem i tworzyć atmosferę przyjaźni i zrozumienia. Wasze relacje, które udało nam się zbudować, są niezwykle cenne i będą miały długotrwały wpływ na Wasze życie.

Chciałbym również podziękować Wam za wszystkie wyjątkowe chwile, które razem przeżyliśmy. Wspólne wycieczki, imprezy szkolne, projekty grupowe – to wszystko sprawiło, że nasza klasa była wyjątkowa. Niezapomniane wspomnienia, które mieliśmy okazję tworzyć, będą z nami na zawsze.

Niech to podziękowanie będzie wyrazem mojego uznania i wdzięczności za Wasze zaangażowanie i wkład w naszą klasę ósmą. Jesteście grupą wyjątkowych uczniów, którzy są gotowi podjąć nowe wyzwania i osiągnąć wielkie rzeczy w życiu.

Wiem, że każdy z Was ma przed sobą jasną przyszłość i niezliczone możliwości. Bądźcie odważni, ciekawi świata i dążcie do swoich marzeń. Pamiętajcie, że zawsze jestem tu, aby Wam pomóc i wesprzeć Was w Waszych dalszych krokach.

Raz jeszcze, serdecznie dziękuję Wam za piękne chwile i wspólne doświadczenia. Będę zawsze pamiętał naszą klasę ósmą z uśmiechem na twarzy. Życzę Wam wszelkiej pomyślności w Waszej dalszej drodze.

Z najgłębszym szacunkiem i wdzięcznością,

[Twoje imię]
[Nauczyciel klasy ósmej]

Podobne podziękowania