Podziękowanie na zakończenie przedszkola

Przykładowe podziękowania z okazji zakończenia nauki w przedszkolu, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Drodzy Przyjaciele z Przedszkola,

Dziś, gdy nadszedł czas na pożegnanie i zakończenie naszej wspólnej przygody w przedszkolu, pragnę podziękować każdemu z Was za niezapomniane chwile, radość i bezgraniczną miłość, któreście wniesli do mojego życia.

Podziękowania składam najpierw mojej wspaniałej wychowawczyni/emu. Dziękuję Ci za Twoje ogromne serce, cierpliwość i troskę, jaką nam okazywałeś przez te wszystkie lata. Twoja pasja do nauczania, twórcze podejście i zdolność do rozbudzania w nas ciekawości są niezwykłe. Dzięki Tobie czuliśmy się bezpieczni, kochani i docenieni.

Chciałbym także podziękować wszystkim nauczycielom i pracownikom przedszkola. Dziękuję Wam za Wasze zaangażowanie, troskę i trud, który wkładaliście w nasz rozwój i edukację. Wasza wyjątkowa energia, zabawy i kreatywne zajęcia sprawiały, że każdy dzień był pełen wspaniałych przygód.

Nie mogę zapomnieć o moich kochanych kolegach i koleżankach z przedszkola. Dziękuję Wam za to, że byliście moimi przyjaciółmi, towarzyszami zabaw i partnerami w odkrywaniu świata. Wasza radość, uśmiechy i wspólne przygody będą zawsze w moim sercu.

Składam również serdeczne podziękowania mojej rodzinie. Dziękuję Wam, drodzy rodzice, za wsparcie, miłość i otwarte ramiona, któreście mi dawali każdego dnia. Wasza obecność na uroczystościach, zaangażowanie w życie przedszkolne i niekończąca się dawka miłości sprawiły, że czułem się wyjątkowy.

Wreszcie, chciałbym podziękować samemu przedszkolu za te wspaniałe lata. To miejsce, w którym uczyłem się, rozwijałem, tworzyłem i odkrywałem swoje pasje. Dziękuję za niezliczone lekcje, kolorowe przestrzenie i magiczne wspomnienia, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci.

Drodzy Przyjaciele z Przedszkola, dziękuję Wam za te niezapomniane lata pełne zabawy, nauki i wzajemnego wsparcia. Wasza obecność w moim życiu uczyniła je szczególnym i pięknym. Teraz, gdy nadchodzi moment pożegnania, z wdzięcznością w sercu, patrzę w przyszłość z nadzieją na dalsze przygody i osiągnięcia.

Podobne podziękowania