Podziękowanie od autora

Przykładowe podziękowanie autora, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania w książce, pracy.

Drodzy Czytelnicy,

Chciałbym wziąć tę chwilę, aby złożyć moje serdeczne podziękowania za Wasze wsparcie i zainteresowanie moją książką. To niezwykłe doświadczenie móc podzielić się swoimi myślami i historiami z Wami, i Wasze reakcje i opinie są dla mnie niezmiernie cenne.

Pragnę rozpocząć od wyrazów wdzięczności dla wszystkich tych, którzy byli przy mnie na każdym etapie tworzenia tej książki. Moja rodzina i przyjaciele, którzy nie tylko udzielali mi wsparcia emocjonalnego, ale również służyli radą i konstruktywnymi opiniami, byli dla mnie nieocenionym źródłem motywacji i inspiracji. Wasza wiara we mnie i moje zdolności napędzała mnie do dążenia do doskonałości.

Chciałbym również podziękować mojemu redaktorowi i zespołowi wydawniczemu za ich profesjonalizm, zaangażowanie i zaufanie. Wasze uwagi i sugestie pomogły mi doskonalić i udoskonalać tę książkę, a Wasza determinacja w dbaniu o najmniejsze szczegóły przyczyniła się do jej jakości i estetyki.

Nie mogę zapomnieć o czytelnikach, którzy poświęcili swój czas i zainteresowanie na przeczytanie mojej książki. Wasze komentarze, recenzje i wiadomości odbieram z ogromną radością i pokorą. To dzięki Wam jako pisarz czuję się usatysfakcjonowany i spełniony. Wasze opinie są dla mnie wskazówką i motywacją do dalszego tworzenia.

Pragnę również podziękować wszystkim innym autorom, którzy byli dla mnie inspiracją. Wasze dzieła i talenty przyczyniły się do rozwoju mojej pasji do pisania i poszerzyły moje horyzonty literackie. Dziękuję za to, że dzielicie się swoimi historiami z innymi i inspirujecie nas wszystkich.

Na koniec, pragnę podziękować samemu sobie za determinację, wysiłek i poświęcenie, jakie włożyłem w pisanie tej książki. Był to czas pełen wyzwań, ale dzięki mojej pasji i oddaniu udało mi się zrealizować moje marzenie i przekazać moje słowa światu.

Raz jeszcze, z całego serca dziękuję Wam wszystkim za Wasze wsparcie, zainteresowanie i uwagę poświęconą mojej książce. Bez Was, ta podróż literacka nie miałaby sensu. Obiecuję, że będę kontynuować pisanie i starać się dostarczać Wam jeszcze więcej inspirujących i emocjonujących historii.

Z wyrazami najszczerszej wdzięczności,

[Twoje imię i nazwisko]

Podobne podziękowania