Podziękowanie od dzieci z przedszkola

Przykładowe podziękowania, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania od dzieci z przedszkola gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Drogie Kochane Osoby,

Dziś, gdy zbliża się czas pożegnania i zakończenia naszej przygody w przedszkolu, chcielibyśmy złożyć Wam ogromne podziękowania za niezapomniane chwile, radość i miłość, którą nam okazywaliście przez te wszystkie lata.

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować naszym niesamowitym nauczycielkom i wychowawcom. Dziękujemy Wam za Waszą życzliwość, cierpliwość i troskę, jaką nam okazywaliście każdego dnia. Wasza wiedza, kreatywne pomysły i umiejętność wpajania nam wartości były dla nas nieocenione. Dzięki Wam czuliśmy się kochani, bezpieczni i pewni siebie.

Chcielibyśmy również podziękować wszystkim pracownikom przedszkola. Dziękujemy Wam za troskę o nasze bezpieczeństwo, za pyszne posiłki, które nam serwowaliście i za pięknie zadbane sale, w których spędzaliśmy czas. Wasza obecność i uśmiechy były dla nas niezwykle ważne i sprawiały, że każdy dzień w przedszkolu był pełen radości.

Nie możemy zapomnieć także o naszych kochanych koleżankach i kolegach z przedszkola. Dziękujemy Wam za to, że byliście naszymi przyjaciółmi, towarzyszami zabaw i partnerami w odkrywaniu świata. Wspólnie spędzane chwile, śmiech i radość, jaką przeżywaliśmy razem, będą na zawsze w naszych sercach.

Chcielibyśmy także podziękować naszym rodzicom. Dziękujemy Wam za Wasze wsparcie, za miłość i za to, że byliście z nami na wszystkich uroczystościach i występach. Wasza obecność i dumne spojrzenia były dla nas niezwykle ważne i dodawały nam siły do pokonywania trudności.

Na koniec, pragniemy podziękować wszystkim innym osobom związanych z przedszkolem, które przyczyniły się do naszego rozwoju i szczęścia. Dziękujemy za piękne plac zabaw, ciekawe wycieczki i wyjątkowe zajęcia. Wasze zaangażowanie i troska sprawiały, że każdy dzień w przedszkolu był dla nas niezapomnianym doświadczeniem.

Drogie Kochane Osoby, dziękujemy Wam za te wspaniałe lata pełne zabawy, nauki i przyjaźni. Wasza obecność w naszym życiu uczyniła je szczególnym i niepowtarzalnym. Teraz, kiedy nadchodzi moment pożegnania, z wdzięcznością w sercu, patrzymy z radością w przyszłość.

Podobne podziękowania