Podziękowanie od rodziców dla wychowawcy

Przykładowe podziękowania dla wychowawcy, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania od rodziców, gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowny Panie/Pani [Imię wychowawcy],

Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania w imieniu naszej rodziny za Pańską wspaniałą pracę jako wychowawca naszego dziecka. Nie jesteśmy w stanie wyrazić pełni wdzięczności za wszystko, co Pan/Pani zrobił/a dla naszego dziecka i jak wpłynął/a na jego rozwój i edukację.

Widzimy, jak mocno zaangażowany/a jest Pan/Pani w swoją pracę. Pańsza pasja, poświęcenie i troska o nasze dziecko są naprawdę godne podziwu. Od samego początku zauważyliśmy, jak bardzo Pan/Pani angażuje się w budowanie pozytywnej atmosfery w klasie, w stwarzanie bezpiecznej przestrzeni dla nauki i rozwoju naszego dziecka.

Dziękujemy za cierpliwość, którą Pan/Pani wykazuje w trudnych chwilach, za indywidualne podejście do każdego ucznia i za umiejętność pobudzania ich zainteresowań i kreatywności. Nasze dziecko zawsze wraca do domu z uśmiechem na twarzy, opowiadając o ciekawych lekcjach i przyjemnym czasie spędzonym w klasie.

Dziękujemy również za Pańską komunikatywność i zaangażowanie w kontakt z rodzicami. Jesteśmy wdzięczni za regularne informacje o postępach naszego dziecka, za wsparcie i wskazówki, które pomagają nam w lepszym zrozumieniu i wspieraniu jego potrzeb edukacyjnych.

Nie możemy docenić Pańskiego wkładu w rozwijanie umiejętności społecznych i emocjonalnych naszego dziecka. Dzięki Panu/Pani, nasze dziecko nie tylko zdobywa wiedzę, ale również uczy się wartości takich jak szacunek, współpraca i empatia.

Jesteśmy tak wdzięczni, że nasze dziecko ma takiego wspaniałego wychowawcę, który jest nie tylko nauczycielem, ale również mentorem i przyjacielem. Pan/Pani ma ogromny wpływ na życie naszego dziecka, i jesteśmy pewni, że te cenne doświadczenia będą miały trwały wpływ na jego przyszłość.

Wielkie dzięki za wszystko, co Pan/Pani robi dla naszego dziecka i dla całej klasy. Cieszymy się, że nasze dziecko ma tak wspaniałego wychowawcę jak Pan/Pani. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy być częścią Pańskiego zespołu wsparcia i edukacji.

Z najszczerszymi podziękowaniami i szacunkiem,

[Imię rodzica/imion rodziców]

Podobne podziękowania