Podziękowanie od rodziców na zakończenie przedszkola

Przykładowe podziękowania z okazji ukończenia przedszkola, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania od rodziców, gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Drodzy,

Chcielibyśmy z całego serca podziękować za niezapomniane lata, które nasze dziecko spędziło w Waszym przedszkolu. To był czas pełen nauki, zabawy i wzrostu, który zostawił trwałe piękne wspomnienia.

Dziękujemy Wam, kochane nauczycielki i wychowawczynie, za Waszą troskę, cierpliwość i oddanie. Wasza miłość i wsparcie były nieocenione dla naszego dziecka. Doceniamy Waszą pracę i zaangażowanie, które przyczyniły się do rozwoju naszego malucha.

Przedszkole stało się dla naszego dziecka drugim domem, pełnym radości, przyjaźni i nauki. Widzieliśmy, jak nasze dziecko kwitło pod Waszą opieką, zdobywając umiejętności, rozwijając kreatywność i nawiązując przyjaźnie z innymi dziećmi.

Niech te słowa podziękowania będą wyrazem naszej głębokiej wdzięczności za wszystko, co zrobiliście dla naszego dziecka. Jesteśmy przekonani, że przedszkolne doświadczenia będą miały trwały wpływ na jego dalszy rozwój.

Życzymy Wam dalszych sukcesów i niech każde dziecko, które przekracza Wasze progi, znajdzie tyle samo miłości, opieki i wzrostu, co nasze dziecko miało przyjemność doświadczyć.

Z serdecznymi podziękowaniami,
[Rodzice]

Podobne podziękowania