Podziękowanie od rodziny zmarłego

Przykładowe podziękowania, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania od bliskich zmarłej osoby gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy z całego serca wyrazić naszą głęboką wdzięczność za Państwa wsparcie i życzliwość w trudnym dla nas czasie po stracie naszego ukochanego [imię zmarłego/zmarłej]. Wasza obecność, kondolencje i wyrazy współczucia były dla nas niezmiernie cenne i dające siłę.

Nie potrafimy w pełni wyrazić słowami, jak bardzo doceniamy Państwa życzliwość i wsparcie. Wasze osobiste gesty, piękne słowa i współdzielenie smutku z nami stanowiły dla nas nieocenione wsparcie emocjonalne. Czuliśmy się otoczeni miłością i troską w tym trudnym okresie żałoby.

Pragniemy również wyrazić naszą wdzięczność za Państwa obecność na ceremonii pogrzebowej [imię zmarłego/zmarłej]. Wasza gotowość bycia razem z nami w tych smutnych chwilach było niezwykle ważne i doceniamy to z całego serca. Wspólnie uczciliśmy pamięć naszego ukochanego i podzieliliśmy się wspaniałymi wspomnieniami.

Dziękujemy również za wszelkie formy pomocy, jakie nam udzieliliście. Państwa wsparcie w organizacji pogrzebu, przygotowaniu posiłków, logistyce czy opiece nad naszą rodziną było nieocenione. Dzięki Państwu mogliśmy skupić się na żałobie i wspominaniu naszego ukochanego, wiedząc, że jesteśmy otoczeni tak wspaniałymi ludźmi.

Mamy nadzieję, że Pan/Pani [Nazwisko] i Państwo, droga rodzino, wiecie, jak bardzo jesteście dla nas ważni i jak wiele znaczy dla nas Państwa wsparcie. W tych trudnych chwilach to Państwo sprawiliście, że nasz smutek stał się nieco łagodniejszy.

Jeszcze raz, z całego serca, dziękujemy za Państwa życzliwość, wsparcie i obecność. Doceniamy Państwa hojność i czujemy się zaszczyceni, że mogliśmy liczyć na tak wspaniałe otoczenie.

Z wyrazami wdzięczności,
[Imię i nazwisko rodziny]

Podobne podziękowania