Podziękowanie od zmarłego na pogrzebie

Przykładowe podziękowania na pogrzebie, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania w imieniu zmarłego gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Drodzy Najbliżsi,

Chociaż fizycznie już mnie tu nie ma, chciałbym skierować do Was kilka słów podziękowania. Dziękuję Wam za miłość, wsparcie i piękne chwile, które mi dostarczyliście podczas mojego życia. Teraz, gdy jestem w nieznanej przestrzeni, pragnę, abyście wiedzieli, jak bardzo cenię Waszą obecność i oddanie.

Dziękuję Wam za wszystkie chwile radości, które przeżyliśmy razem. Wasze uśmiechy, żarty i wspólne przeżycia były dla mnie niezwykle cenne i zawsze będą mi w pamięci. Dziękuję za wszystkie wspólne podróże, spotkania rodzinne i niespodzianki, które uczyniły moje życie pełnym radości i miłości.

Chciałbym również podziękować Wam za wsparcie, które otrzymałem od Was w trudnych chwilach. Wasze słowa otuchy, ciepłe uściski i modlitwy przynosiły mi ulgę w najcięższych momentach. Dziękuję za każde serdeczne słowo, które mnie pocieszało, i za każdą dłoń, która była przy mnie w trudnych czasach.

Dziękuję Wam za miłość, jaką mi okazywaliście. Wasza niesamowita miłość i troska sprawiły, że czułem się kochany i ceniony. Wasza obecność w moim życiu była najpiękniejszym darem, jaki mogłem otrzymać. Dziękuję Wam za każdy uśmiech, który na mojej twarzy wywołaliście, i za każdą chwilę, w której czułem się bezpieczny i kochany.

Wiem, że jesteście teraz w żałobie i towarzyszą Wam smutek i ból. Proszę, nie zapominajcie, że wasze miłość i pamięć o mnie będą trwać wiecznie. Pragnę, abyście kontynuowali naszą rodzinną więź, wspierali się nawzajem i doceniali każdą chwilę spędzoną razem. Pamiętajcie, że jestem zawsze obok Was, dając Wam siłę i opiekę z innego wymiaru.

Dziękuję Wam za Waszą miłość, wsparcie i piękne chwile, które razem przeżyliśmy. Moje serce pełne jest wdzięczności za to, że byliście częścią mojego życia. Proszę, pamiętajcie o mnie z uśmiechem i kontynuujcie dzielenie się miłością, jaką mi okazywaliście.

Z miłością i wdzięcznością,

[Imię zmarłego]

Podobne podziękowania