Podziękowanie ojcu rekolekcjoniście

Przykładowy tekst. Wzór gotowy do wykorzystania.

Cześć Ojcze

Piszę do Ciebie z głębokim uczuciem wdzięczności i, nie oszukujmy się, pewnym zdumieniem. Bo kto by pomyślał, że kilka dni na rekolekcjach może tak odmienić spojrzenie na świat?

Pamiętam, jak przed przyjazdem miałem/miałam sporo wątpliwości. Myśli typu „czy to na pewno dla mnie?”, „co tam zyskam?” chodziły mi po głowie. Ale to, co zastałem, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Twoje słowa, sposób prowadzenia nas przez te dni, anegdotki i przede wszystkim autentyczność – wszystko to zostawiło trwały ślad w moim sercu.
… ciąg dalszy tekstu podziękowania poniżej …

Chciałbym podziękować Ci za czas, który dla nas poświęciłeś, za cierpliwość, z jaką odpowiadałeś na nasze, czasem chaotyczne, pytania i za ten niezwykły dar, którym jest Twoje przewodnictwo na drodze duchowej.

Zastanawiam się, ile osób, takich jak ja, miało okazję przemienić swój punkt widzenia dzięki Twojemu zaangażowaniu. Musi być ich sporo!

Zachowuj ten duch i ciepło, które dzielisz się z nami. To prawdziwy skarb. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz spotkam Cię na jakichś rekolekcjach.

Ciepło pozdrawiam,

Podobne podziękowania