Podziękowanie OSP

Przykładowy tekst. Wzór gotowy do wykorzystania.

Druhowie z OSP!

Piszę do Was, mając w sercu ogromną dawkę wdzięczności, i przyznam się, też pewne zdziwienie. Bo kto by pomyślał, że pośród naszej codziennej gonitwy, są ludzie gotowi w każdej chwili przyskoczyć na pomoc? Wy jesteście dla mnie tym niesamowitym przykładem.

Przypominam sobie moment, kiedy zobaczyłem Was w akcji po raz pierwszy. To było coś. Wśród całego chaosu, z pośród dymu i płomieni, Wy działaliście spokojnie, zdecydowanie i profesjonalnie. To uczucie, kiedy wiesz, że ktoś cię nie zawiedzie, jest bezcenne.
… ciąg dalszy tekstu podziękowania poniżej …

Nie chcę nawet wyobrażać sobie, ile poświęcenia, czasu i determinacji wymaga bycie częścią takiego zespołu jak OSP. Wielokrotnie zastanawiałem/zastanawiałam się, skąd czerpiecie tę nieustającą energię i chęć do działania? Pewnie z tego, że wiecie, jak ważna jest Wasza rola w społeczności.

Nie da się w słowach wyrazić tego, jak bardzo jestem Wam wdzięczny. Za każdy poświęcony czas, za każdą interwencję, za każdy gest wsparcia. Jestem przekonany, że wiele osób ma podobne uczucia wobec Was, choć nie zawsze mówią to głośno.

Mam nadzieję, że zostaniecie z nami jeszcze długo, chroniąc i dbając o nasze bezpieczeństwo. Świat jest lepszym miejscem dzięki ludziom takim jak Wy.

Z serdecznymi pozdrowieniami i wielkim uśmiechem,

Podobne podziękowania