Podziękowanie rodzicom chrzestnym

Drodzy Rodzice Chrzestni,

Przez całe moje życie byliście niczym aniołowie stróżowie, zawsze gotowi przyjść z pomocą, udzielić rady lub po prostu posłuchać. Właśnie za to chciałbym Wam serdecznie podziękować. Wasza obecność w moim życiu jest jak skarb, którego wartość zdaję sobie sprawę z każdym mijającym dniem.

Kto by pomyślał, że dwójka ludzi, którzy zgodzili się zostać moimi rodzicami chrzestnymi, będzie dla mnie takim wsparciem na tej krętej drodze życia? Wasza mądrość i cierpliwość są niczym latarnia w ciemności, a Wasze dowcipy i humor dodają koloru nawet najszarzej codzienności.
… ciąg dalszy tekstu podziękowania poniżej …

Wasza niezłomna wiara we mnie, nawet gdy sam miałem wątpliwości, była niczym solidny fundament, na którym mogłem zbudować swoją pewność siebie. I chociaż czasami myślę, że jestem już dorosły i nie potrzebuję opiekunów, to zawsze znajduję pocieszenie wiedząc, że mogę na Was liczyć.

Dziękuję Wam za to, że byliście dla mnie tak wspaniałymi mentorami, za Wasze cenne rady i za to, że nigdy nie zawahaliście się podzielić swoim życiowym doświadczeniem. Zawsze mogłem liczyć na Waszą pomoc, ciepłe słowo i… no cóż, może na kawałek swojego ulubionego ciasta, które zawsze było gotowe na Waszym stole.

Nie mogę wyrazić słowami, jak bardzo jestem Wam wdzięczny. Jesteście dla mnie niczym druga para rodziców, którą los mi ofiarował, i za to jestem niezmiernie wdzięczny.

Z serdecznym uznaniem i miłością,

Podobne podziękowania