Podziękowanie siostrze katechetce

Przykładowy tekst podziękowania okolicznościowego. Wzór gotowy do wykorzystania.

Droga Siostro Katechetko.
Wiele słyszy się o tym, że nadal istnieją wśród nas anioły. Zgadzamy się z tym stwierdzeniem. Obecne anioły może nie posiadają skrzydeł, lecz za to serce ich jest ogromne. Stają się bezpiecznym portem dla tych wszystkich, którzy znajdują się w potrzebie. Współczesne anioły proponują nam swoją przyjaźń i pomoc. Jednym z nich jest właśnie nasza Siostra Katechetka.

Pragniemy zatem podziękować Siostrze Katechetce, która włożyła bardzo wiele starań w to, by nas odpowiednio przygotować do życia. Dostrzegła Siostra, że zarówno młodzież jak i dzieci są przyszłością świata. Dlatego też dokładała Siostra starań, żeby dostrzec w nas wszystko to, co jest najlepsze. Pomagała nam Siostra poznawać wszelkie prawdy wiary. Dzięki temu pomagała Siostra nie tylko nas kształcić i wychowywać, ale także tworzyć naszą przyszłość.
… ciąg dalszy tekstu podziękowania poniżej …

Chcemy z całego serca wyrazić uznanie i podziękować za to, że niejednokrotnie w trudnych warunkach pokazywała nam Siostra swoim słowem i postępowaniem jak powinniśmy żyć. Dziękujemy za otrzymane w trakcie katechezy autentyczne wartości chrześcijańskie.

Będziemy o Siostrze pamiętać w naszej codziennej modlitwie.

Podobne podziękowania