Podziękowanie ślubne dla gości weselnych

Przykładowy tekst podziękowania okolicznościowego. Wzór gotowy do wykorzystania.

Kochani Goście weselni.
Nie na darmo mówi się, że bez Gości nie ma wesela, że bez wspaniale bawiących się najbliższych żadna tego rodzaju impreza nie może się udać. Na szczęście nam się udało. Nasi Goście weselni to prawdziwa śmietanka towarzystwa 🙂

Chcieliśmy Wam podziękować za to, że zebraliście się tutaj dzisiaj, aby uczestniczyć w dniu, w którym zawarliśmy nasz związek małżeński. To dla nas bardzo wyjątkowy moment, który chcielibyśmy dzielić właśnie z Wami. Dlatego już na wstępie chcemy podziękować Wam za wszystkim zarówno za przybycie, jak również za życzenia i wspaniałą zabawę.

Musicie wiedzieć, że Wasza obecność była dla nas niezbędna. Bez Was wszystkich nie bylibyśmy się w stanie cieszyć tym dniem tak bardzo, jak w tej chwili. Musicie wiedzieć, że jesteście naszymi najlepszymi przyjaciółmi. Dziękujemy Wam za to, że zawsze służycie nam dobrą radą. Doceniamy również wsparcie, na które w trudnych chwilach możemy zawsze liczyć. Dzisiejsza uroczystość daje nam prawo do tego, aby pokazać Wam, jacy jesteście dla nas ważni. Cieszymy się zatem niezmiernie, że każde z Was przyjęło nasze zaproszenie. Jesteśmy zaszczyceni Waszą obecnością i mamy nadzieję, że doskonale spędzimy dalszą część tego wyjątkowego wieczoru.

Chcemy podziękować także za ofiarowane przez Was podarunki ślubne oraz całą moc życzeń, które – mamy nadzieję, bardzo szybko się spełnią. Nie zapomnimy o Was nigdy, bowiem to również dzięki Wam jesteśmy tacy, jacy jesteśmy. To Wy także ukształtowaliście nas i pomogliście nam znaleźć się razem przed ołtarzem.

Dziękujemy Wam niezmiernie. Bądźcie z nami zawsze!

Podobne podziękowania