Podziękowanie ślubne dla rodziców

Przykładowy tekst podziękowania okolicznościowego. Wzór gotowy do wykorzystania.

Drodzy Rodzice!
Dzień, w którym wzięliśmy ślub, to najważniejszy dzień w naszym wspólnym życiu. Nie jest to jednak tylko i wyłącznie nasze święto. Ten dzień jest równie ważny zarówno dla was – dla naszych kochanych Rodziców.

To dzięki Wam drodzy Rodzice jesteśmy tutaj w tym miejscu. To dzięki Wam byliśmy w stanie podjąć tak istotną dla nas i naszej przyszłości decyzję. Dlatego też w tym wyjątkowym dla nas dniu chcemy podziękować również Wam. To Wy sprawiliście, że mogliśmy się zebrać tutaj wszyscy razem. Prowadziliście nas przez całe nasze życie pomagając nam na każdym kroku. Śmialiście się z nami we wszystkich szczęśliwych momentach i roniliście łzy w tych tragicznych, pomagając rozwiązywać nasze problemy. To z Waszą pomogą zdobyliśmy całą naszą wiedzę i doświadczenia życiowe.
W tym wyjątkowym dniu chcemy odwdzięczyć się Wam za całą Waszą miłość i poświęcenie. Dziękujemy, że byliście z nami przez cały czas i pomagaliście nam, chociaż często było naprawdę ciężko. Dziś zakładamy własną rodzinę, ale chcemy, byście ciągle byli jej niezwykle ważnymi elementami. Żadne z Was nie traci dziś swojego dziecka, a wręcz przeciwnie. Zyskacie nowe, które będzie kochało Was naprawdę mocno.

Może to banalnie brzmi, ale dziękujemy Wam za to, że jesteście przy nas bez względu na pogodę, że dajecie nam wartościowe rady przez całe nasze życie, że potraficie rozróżnić sytuacje, w których trzeba nas poprzeć, a kiedy koniecznie powinno się nas odwieść od złego. Dziękujemy za całą Waszą za czułość, opiekę oraz zrozumienie, a także za Waszą miłość i wparcie. To dzięki Wam mogliśmy się czuć bezpieczni, szczęśliwi, a także wyjątkowi oraz zawsze kochani… Jesteście naszą podporą.

Dzięki Wam mogliśmy się spotkać tutaj wszyscy razem i zapamiętać tę szczególną chwilę na zawsze. Właśnie dlatego chcemy z Wami dzielić nasze dzisiejsze szczęście

Z całego serca dziękujemy Wam kochani Rodzice!

Podobne podziękowania