Podziękowanie szefowi za współpracę

Przykładowy tekst. Wzór gotowy do wykorzystania.

Hej!

Zastanawiałem się, jak zacząć ten list, bo przyznam się, że nieczęsto piszę takie wiadomości. Ale doszedłem do wniosku, że prosto z mostu jest najlepiej. Chcę Ci podziękować.

Przez cały czas naszej współpracy nauczyłem się od Ciebie niesamowicie wiele. Nie tylko jeśli chodzi o aspekty zawodowe, ale także o tym, jak być lepszym człowiekiem, jak radzić sobie z wyzwaniami i jak nie tracić nadziei, kiedy coś idzie nie tak, jak byśmy chcieli.

Twoja cierpliwość, wsparcie i otwartość na moje propozycje i pomysły zawsze robiły na mnie wrażenie. Ale przede wszystkim to Twoja pasja i zaangażowanie były dla mnie inspiracją. W wielu chwilach, gdy miałem wątpliwości co do swojego kierunku w pracy, Twoje słowa motywacji i konstruktywne rady pozwalały mi wrócić na właściwe tory.
… ciąg dalszy tekstu podziękowania poniżej …

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale twoja postawa jako szefa miała ogromny wpływ na to, jakie podejście do pracy wykształciłem. Doceniam każdy moment spędzony przy wspólnych projektach, każdą rozmowę i każdy gest wsparcia.

Mam nadzieję, że w przyszłości nadal będziemy mieli okazję do współpracy i że nasza droga zawodowa jeszcze nie raz się przetnie. A tymczasem chciałem Ci po prostu powiedzieć – dziękuję.

Z szacunkiem i uśmiechem,

Podobne podziękowania