Podziękowanie trenerowi personalnemu

Przykładowe podziękowania, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania personalnemu trenerowi gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowny Panie/Pani [Nazwisko],

Chciałbym złożyć szczere podziękowanie za Pańskie niezwykłe wsparcie, motywację i profesjonalizm jako mój trener personalny. Przez ten czas, który mieliśmy okazję razem spędzić, zobaczyłem nie tylko ogromny postęp w swojej kondycji fizycznej, ale także w swoim ogólnym samopoczuciu i pewności siebie.

Pańska wiedza, doświadczenie i umiejętność dostosowania treningów do moich indywidualnych potrzeb były nieocenione. Dzięki Panu poznałem nowe techniki, ćwiczenia i strategie, które przyczyniły się do osiągnięcia moich celów fitnessowych. Wzmacniając moje ciało, Pan również wspierał moje zdrowie i samopoczucie na wielu poziomach.

Cenię Pańską profesjonalną postawę i zaangażowanie w moje postępy. Pan zawsze był gotowy odpowiedzieć na moje pytania, doradzić i pomóc mi przezwyciężyć trudności. Dzięki Pańskiemu wsparciu czułem się pewniej i bardziej zdeterminowany do pokonywania swoich ograniczeń.

Chciałbym także podkreślić Pańską umiejętność inspiracji i motywacji. Pańskie słowa optymizmu i wsparcia były dla mnie niezwykle budujące. Pan potrafił/a mnie pobudzić do wysiłku, gdy czułem/a się zniechęcony/a, i zawsze wierzył/a we mnie nawet w najtrudniejszych momentach.

Dziękuję również za Pańską elastyczność i umiejętność dopasowania treningów do mojego napiętego harmonogramu. Pan był/a zawsze gotowy/a znaleźć czas dla mnie i dostosować plan treningowy do moich potrzeb. To pokazuje, że nie tylko jest Pan doskonałym trenerem, ale także człowiekiem o wielkim sercu.

Jeszcze raz, Panie/Pani [Nazwisko], pragnę wyrazić swoją głęboką wdzięczność za Pańskie niezastąpione wsparcie i inspirację. Dzięki Panu zyskałem/a nową perspektywę na trening i zdrowy styl życia. Jestem niezmiernie wdzięczny/a za to, że byłem/a pod Pańskim profesjonalnym przewodnictwem.

Życzę Panu/Pani powodzenia i sukcesów w dalszej karierze jako trener personalny. Mam pewność, że wszyscy, którzy będą mieć przyjemność trenować pod Pańskim kierunkiem, będą mieli ogromne korzyści. Niech Pańskie pasje i umiejętności przynoszą dalsze osiągnięcia i spełnienie.

Podobne podziękowania