Podziękowanie uczniom od wychowawcy

Przykładowe podziękowania wychowawcy dla uczniów, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Drodzy Uczniowie,

Chciałbym napisać do Was kilka słów podziękowania za wasze niezwykłe zaangażowanie, pozytywną energię i wzorowe zachowanie w ciągu całego roku szkolnego. Wasza postawa i wkład są nieocenione, i chciałbym wyrazić swoją głęboką wdzięczność za to, że byliście tak wspaniałymi uczniami.

Od samego początku roku mogłem dostrzec Waszą determinację i gotowość do nauki. Wasze zaangażowanie w lekcje, zadania domowe i projekty było inspirujące. Cieszyłem się z każdego osiągnięcia, które odnieśliście i z widocznych postępów, które poczyniliście w swoim rozwoju.

Ale to nie tylko Wasze wyniki akademickie przyczyniły się do mojego podziwu. Wasza postawa względem siebie nawzajem, względem innych uczniów i względem mnie, jako wychowawcy, była naprawdę godna pochwały. Widziałem, jak byliście życzliwi, pomocni i pełni empatii wobec swoich kolegów i koleżanek. Wasza zdolność do współpracy i wspierania się nawzajem jest wyjątkowa.

Cieszyłem się również z Waszego zaangażowania w życie szkoły poza lekcjami. Wasza chęć uczestnictwa w szkolnych projektach, wydarzeniach i działalnościach pozalekcyjnych była inspirująca. Dzięki Wam nasza szkoła była miejscem pełnym pozytywnej atmosfery i wspólnych osiągnięć.

Nie mogę również zapomnieć o Waszej kreatywności i talentach artystycznych. Wasze występy na szkolnych przedstawieniach, konkursach recytatorskich czy turniejach sportowych były niezapomniane. Dziękuję, że podzieliliście się swoimi zdolnościami i talentami z całą społecznością szkolną.

Jestem ogromnie wdzięczny za to, że byliście moimi uczniami. Wasza pasja do nauki, pozytywna postawa i gotowość do współpracy uczyniły moją pracę jako wychowawcy jeszcze bardziej satysfakcjonującą. Dziękuję Wam za to, że przynieśliście światło do klasy, sprawialiście, że każdy dzień był pełen radości i motywacji.

Niech ta podziękowanie będzie wyrazem mojego ogromnego uznania dla Waszych osiągnięć i wkładu w naszą szkołę. Życzę Wam wszelkiej pomyślności na przyszłość i mam nadzieję, że nadal będziecie kontynuować swoje drogi do sukcesu i spełnienia.

Z najserdeczniejszymi życzeniami,

[Imię wychowawcy]

Podobne podziękowania