Podziękowanie uczniowi za udział w konkursie

Przykładowe podziękowania dla ucznia, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania za udział w konkursie gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowny [imię ucznia],

Chciałbym wyrazić najserdeczniejsze podziękowania za Twój udział w naszym ostatnim konkursie. Twoje zaangażowanie, determinacja i wysiłek włożony w przygotowanie i prezentację były niesamowite i zasługują na uznanie.

Twój udział w konkursie przyniósł świeże spojrzenie, oryginalność i inspirację. Twoje pomysły i praca są prawdziwym dowodem Twojego talentu i pasji w danej dziedzinie. Nie tylko pokazałeś/aś swoje umiejętności, ale także byłeś/aś inspiracją dla innych uczestników.

Chciałbym podziękować Ci za Twoje zaangażowanie i determinację. Twój wysiłek i poświęcenie były widoczne w każdym etapie konkursu. Niezależnie od wyniku, cenię Twoje oddanie i zaangażowanie w osiągnięcie jak najlepszych rezultatów.

Twoja uczestnictwo w konkursie jest dowodem Twojego wzrostu osobistego i profesjonalnego. Pokazałeś/aś, że jesteś gotowy/a stawić czoła wyzwaniom i dążyć do osiągnięcia swoich celów. Jestem dumny/a z Twoich osiągnięć i przyszłych perspektyw, które przed Tobą się otwierają.

Dziękuję Ci za reprezentowanie naszej szkoły i pokazanie, że nasza społeczność edukacyjna jest pełna utalentowanych i ambitnych uczniów. Twoje zaangażowanie wzbogaca naszą szkołę i tworzy inspirujące środowisko dla innych.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za Twój udział w konkursie. Twoje wysiłki i sukcesy nie tylko nas motywują, ale także stanowią przykład dla innych. Życzę Ci dalszych sukcesów i niech Twoja pasja i determinacja prowadzą Cię do osiągnięcia wszystkich Twoich marzeń.

Z szacunkiem i wdzięcznością,

[Twoje imię lub rola w konkursie/szkole]

Podobne podziękowania