Podziękowanie w imieniu odznaczonych

Przykładowe podziękowania, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania w imieniu osób odznaczonych, gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowni Odznaczeni,

W imieniu wszystkich uhonorowanych, chciałbym złożyć najserdeczniejsze podziękowania za to wspaniałe wyróżnienie, które otrzymaliśmy. Jest to dla nas niezwykła chwila, pełna dumy i wdzięczności, którą pragniemy podzielić z Wami wszystkimi.

To niezwykłe odznaczenie jest wynikiem naszego nieustannego zaangażowania, poświęcenia i pracy na rzecz naszej społeczności. Wyróżnienie to nie tylko potwierdza nasze osiągnięcia, ale także jest dowodem uznania dla naszych wysiłków i oddania.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy w nas wierzyli, nas wspierali i motywowali na naszej drodze. Wasza wiara w nasze zdolności była niezastąpiona i napędzała nas do działania na jeszcze wyższym poziomie.

Chcielibyśmy podziękować naszym rodzinom, przyjaciołom, mentorom i współpracownikom za nieocenione wsparcie, które otrzymywaliśmy na każdym etapie naszej drogi. Wasze zaufanie, rady i pomoc były niezastąpione i przyczyniły się do naszych sukcesów.

Dziękujemy również tym, którzy nam zaufali i powierzyli swoje projekty, zadania i odpowiedzialności. Wasza wiara w nasze umiejętności była dla nas niezwykłą motywacją do działania i osiągania coraz większych rezultatów.

Niech to odznaczenie będzie bodźcem do dalszego rozwoju, doskonalenia się i służenia naszej społeczności. Jesteśmy zobowiązani do kontynuowania naszej misji, aby przyczyniać się do dobra naszego kraju i społeczeństwa.

Wspólnie tworzymy piękne historie sukcesu i zmieniające się rzeczywistości. Niech ta chwila będzie momentem refleksji, wdzięczności i świadomości, że nasze działania mają znaczenie i wpływ na innych.

Jeszcze raz, z głębokim szacunkiem i wdzięcznością, dziękujemy za to wyróżnienie i za to, że jesteście częścią naszego życia i naszej drogi. Działamy dalej z determinacją, pasją i oddaniem, w nadziei, że nasze wysiłki przyniosą jeszcze większe dobro dla naszej społeczności.

Z najserdeczniejszymi życzeniami,
[Twoje imię lub nazwa grupy odznaczonych]

Podobne podziękowania