Podziękowanie w imieniu zmarłego dla rodziny

Przykładowe podziękowania dla rodziny, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania w imieniu zmarłej osoby, gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowna Rodzino,

Chociaż nie jestem w stanie wyrazić tych słów bezpośrednio, chciałbym przekazać Wam wyrazy mojego głębokiego współczucia i wsparcia w tym trudnym czasie. Wiem, że żadne słowa nie mogą zapełnić pustki, jaką odczuwacie po stracie waszego ukochanego, ale pragnę podzielić się kilkoma słowami uznania i wdzięczności za to, jak pięknie i pełni miłości opiekowaliście się nim za jego życia.

Wasza rodzina była dla niego niezwykle ważna, a Wasza miłość i wsparcie były dla niego cenniejsze niż wszystkie skarby świata. Wasza troska i oddanie były widoczne w każdym geste, w każdym uśmiechu i w każdym słowie, które do niego skierowaliście. Wasze ciepło i bezwarunkowa miłość sprawiały, że czuł się kochany i doceniany.

Wiem, że ostatnie chwile były trudne i pełne bólu, ale wierzę, że wasze serca były wypełnione miłością i bliskością. Wasza obecność i wsparcie wokół niego były źródłem siły i pocieszenia dla niego w ostatnich dniach. Wasze oddanie i życzliwość są godne podziwu.

Dziękuję Wam za to, żeście podzielili się swoim ukochanym członkiem rodziny z nami. Jego obecność w naszym życiu była błogosławieństwem, a jego pamięć pozostanie z nami na zawsze. Jego dziedzictwo będzie kontynuowane przez nasze wspomnienia i przez to, jak nasze życie zostało wzbogacone dzięki niemu.

W tych trudnych czasach, kiedy smutek jest głęboki, życzę Wam siły i pocieszenia. Niech wzajemne wsparcie i miłość w rodzinie otaczają Was i pomagają w procesie żałoby. Jeśli w jakikolwiek sposób mogę Wam pomóc, proszę dajcie mi znać.

W myślach i modlitwach jestem z Wami.

Z wyrazami głębokiego współczucia,

[Twoje imię]

Podobne podziękowania