Podziękowanie w pracy inżynierskiej dla rodziców

Przykładowe podziękowania składane rodzicom, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania w pracy inżynierskiej, gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Drodzy Rodzice,

Chciałbym w tym wyjątkowym momencie wyrazić moją ogromną wdzięczność za wasze nieustanne wsparcie i miłość w trakcie mojej drogi inżynierskiej. Bez Waszego stałego dopingowania, motywacji i wiary we mnie, nie byłemby w stanie osiągnąć tego sukcesu.

Wasze niezłomne przekonanie, że mogę osiągnąć wszystko, czego pragnę, stało się dla mnie nieocenioną siłą napędową w trudnych momentach. Wasza obecność i wsparcie dawały mi pewność siebie i siłę do pokonywania wszelkich przeszkód.

Dziękuję Wam za te wieczorne rozmowy, podczas których wysłuchiwaliście moich idei, obaw i sukcesów. Wasze mądre rady i wskazówki przyczyniły się do mojego rozwoju jako inżyniera. Byliście moimi największymi inspiracjami, a wasza wytrwałość i pasja w swoich własnych działaniach wzbudzały we mnie pragnienie osiągania więcej.

Niech te słowa podziękowania będą wyrazem mojego głębokiego szacunku i wdzięczności za to, że zawsze byliście obok mnie w mojej drodze zawodowej. Wasza bezwarunkowa miłość i wsparcie zawsze były dla mnie niezastąpione i doceniam to bezgranicznie.

Każdy mój sukces jest również Waszym sukcesem. Dziękuję za to, że zawsze byliście moimi największymi orędownikami i nie przestajecie wierzyć we mnie, nawet w najtrudniejszych momentach. Nie mógłbym sobie wymarzyć lepszych rodziców.

Z całego serca dziękuję Wam za wszystko, co dla mnie zrobiliście i za to, że byliście moimi największymi mentorem i przyjacielem. Jestem zaszczycony, że mogę dzielić ten sukces z Wami.

Z największą miłością i wdzięcznością,
[Twoje imię]

Podobne podziękowania