Podziękowanie w żłobku

Przykładowe podziękowania, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania w żłobku gotowy do wydrukowania i wykorzystania.
… dalsza treść podziękowania poniżej …

Drogie Kochane Pracownice i Pracownicy Żłobka,

Dziś, gdy zbliża się koniec naszego czasu tutaj w żłobku, chcielibyśmy z całego serca podziękować Wam za troskę, miłość i bezgraniczne wsparcie, któreście nam okazywali każdego dnia.

Przede wszystkim chcielibyśmy podziękować naszym kochanym opiekunkom. Dziękujemy Wam za Wasze serce otwarte dla nas, za ciepłe uśmiechy i tulenie, które sprawiały, że czuliśmy się bezpieczni i kochani. Wasza cierpliwość, troska i zdolność do zrozumienia naszych potrzeb były niezwykłe. Dzięki Wam każdy dzień spędzony w żłobku był pełen radości i uśmiechu.

Chcielibyśmy również podziękować innym pracownikom żłobka. Dziękujemy Wam za dbanie o nasze zdrowie, za pyszne posiłki, które nam serwowaliście, i za tworzenie przyjaznej atmosfery, w której czuliśmy się jak w domu. Wasza troska o nasze potrzeby fizyczne i codzienne wygody była niezastąpiona.
… dalsza treść podziękowania poniżej …

Nie możemy zapomnieć także o naszych kochanym koleżankach i kolegach z żłobka. Dziękujemy Wam za to, że byliście naszymi przyjaciółmi, partnerami w zabawie i towarzyszami odkrywania świata. Wspólnie spędzane chwile, zabawy i śmiech stanowiły dla nas niezwykłe doświadczenie, które na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Chcielibyśmy również podziękować naszym rodzicom. Dziękujemy Wam za zaufanie, któreście nam okazali, oddając nasze małe rączki w Wasze opiekuńcze dłonie. Dziękujemy Wam za Wasze wsparcie, otwartość i zaangażowanie w nasz rozwój. Wasza miłość i obecność były dla nas niezastąpione.

Na zakończenie, chcielibyśmy podziękować wszystkim innym osobom związanych z żłobkiem, które przyczyniły się do naszego szczęścia i rozwoju. Dziękujemy za piękne miejsce, w którym mogliśmy się bawić i rozwijać, za interesujące zajęcia i wycieczki, które wprowadzały nas w świat odkrywania.

Drogie Kochane Pracownice i Pracownicy Żłobka, dziękujemy Wam za te niezapomniane chwile pełne miłości, opieki i zabawy. Wasza obecność w naszym życiu uczyniła je szczególnym i pięknym.

Podobne podziękowania