Podziękowanie woźnej w szkole

Przykładowe podziękowania w szkole, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania pani woźnej, gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowna Pani Woźna,

Chciałbym złożyć serdeczne podziękowania za Pańską niezwykle cenną pracę i zaangażowanie jako woźna w naszej szkole. Chociaż często działamy w tle, to Pańska rola jest niezwykle istotna i wpływa na nasze codzienne doświadczenia w szkole.

Dziękuję za dbałość o czystość i porządek w naszych pomieszczeniach edukacyjnych. Dzięki Pańskiemu trudowi, mamy zawsze czyste klasy, korytarze i toalety, które sprzyjają naszej wygodzie i bezpieczeństwu.

Doceniam również Pańską uprzejmość i życzliwość wobec nas, uczniów. Zawsze jesteście gotowi do pomocy, odpowiadacie na nasze pytania i służycie wsparciem, gdy czegoś potrzebujemy. Pańska obecność sprawia, że czujemy się mile widziani i doceniani w naszej szkolnej społeczności.

Dziękuję również za Pańską troskę o nasze mienie szkolne. Często przypominacie nam o ważności dbania o szkolne zasoby i sprzęt, dzięki czemu możemy z nich korzystać przez dłuższy czas. Pańska staranność i zaangażowanie przyczyniają się do dobrego funkcjonowania naszej szkoły.

Pragnę podziękować za Pański ciężki trud i zaangażowanie w naszą społeczność szkolną. Wasza praca jest niezwykle ważna i wpływa na nasze codzienne życie szkolne. Jestem wdzięczny za wszystko, co robicie dla nas i dla naszej szkoły.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności,

[Twoje imię]

Podobne podziękowania