Podziękowanie z okazji odejścia z pracy

Przykładowy tekst podziękowania okolicznościowego. Wzór gotowy do wykorzystania.
… dalsza treść podziękowania poniżej …

Drodzy Przyjaciele i Współpracownicy,

Słowa nie są w stanie oddać pełni wdzięczności, jaką czuję, pisząc te słowa. Dzisiaj chciałbym wyrazić swoje głębokie podziękowania za te wspaniałe lata, które mieliśmy okazję spędzić razem w tej niezwykłej firmie. Moja decyzja o odejściu z pracy nie była łatwa, ale jestem przekonany, że nadszedł czas na nowe wyzwania i możliwości w moim życiu zawodowym.

podziękowanie z okazji przejścia na emeryturę

Praca w tej firmie była dla mnie nie tylko źródłem dochodu, ale przede wszystkim źródłem inspiracji, nauki i rozwoju. To miejsce, gdzie poznawałem nie tylko świat biznesu, ale także świat waszych serc i umysłów. To było dla mnie nieocenione doświadczenie, które zawsze będę nosił w sercu.

Chciałbym podziękować każdemu z Was za Wasze wsparcie, za towarzyszenie mi w trudnych i radosnych chwilach, za Waszą współpracę, za dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wasza pasja, zaangażowanie i profesjonalizm były dla mnie prawdziwą inspiracją i motywacją do ciągłego doskonalenia.
… dalsza treść podziękowania poniżej …

Chociaż odchodzę z tej firmy, nie znaczy to, że zapominam o Wam ani o tym, co razem osiągnęliśmy. Mam nadzieję, że nasze drogi jeszcze się przetną i będziemy mieli okazję pracować razem w przyszłości. Do tego czasu życzę Wam wszystkim dalszych sukcesów, spełnienia marzeń i niezapomnianych chwil zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Dziękuję jeszcze raz za wszystko. To były niezapomniane lata, które zawsze będę wspominać z uśmiechem na twarzy. Trzymajcie się i do zobaczenia!

Z serdecznymi pozdrowieniami,

[Twoje imię i nazwisko]

Podobne podziękowania