Podziękowanie za awans

Przykładowe podziękowanie za awans, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania

Drogi ….

Przez te kilka linijek pragnę wyrazić moją głęboką wdzięczność za otrzymany awans. Od momentu, gdy dowiedziałem się o tej fantastycznej nowinie, mój uśmiech jest szeroki jak nigdy, a serce bije z entuzjazmu na myśl o nowych wyzwaniach, które przed mną stoją. Czuję się zaszczycony i doceniony, że mogę teraz pełnić funkcję [Nowy Tytuł Stanowiska] w naszej firmie.

Pragnę wyrazić szczególną wdzięczność za Twoją wiarę we mnie i za wsparcie, jakie otrzymałem od Ciebie oraz całego zespołu zarządzającego. Twoja cenna opinia i konstruktywne uwagi były dla mnie kompasem, który kierował mnie przez wyboje korporacyjnego światka. I choć teraz będę miał swoje biurko nieco bliżej gwiazd (albo przynajmniej klimatyzacji na suficie), to wciąż będę pamiętał o tym, skąd zacząłem, i kto pomógł mi dojść do tego punktu.

… ciąg dalszy tekstu podziękowania poniżej …

Pragnę także podziękować moim kolegom i zespołowi, z którym miałem przyjemność pracować. Ich wsparcie, przyjaźń i codzienna współpraca były dla mnie źródłem inspiracji i motywacji do ciągłego doskonalenia się. Jestem przekonany, że nadal będziemy wspólnie tworzyć zgrany zespół, dążąc do osiągnięcia nowych sukcesów.

Z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie pracy na nowym stanowisku i jestem wdzięczny za możliwość dalszego rozwoju w ramach [Nazwa Firmy]. Dziękuję Ci serdecznie za tę wspaniałą okazję i za Twoje nieustające wsparcie.

Z najszczerszą wdzięcznością,

Podobne podziękowania