Podziękowanie za baby shower

Przykładowy wzór podziękowania za baby shower który można wydrukować i wykorzystać.

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy z całego serca podziękować za wspaniałe baby shower, które dla nas zorganizowaliście. To była wyjątkowa okazja, by spędzić miły czas w gronie najbliższych i przyjaciół.

Nie sposób wyrazić naszej wdzięczności za całą pracę, która została włożona w przygotowanie tego pięknego wydarzenia. Wszystko było tak starannie zaplanowane i przygotowane, że nie pozostaje nam nic innego jak tylko podziwiać Wasze umiejętności organizacyjne.

Chcemy w szczególności podziękować naszym rodzicom, którzy poświęcili wiele czasu i wysiłku, aby upewnić się, że nasza baby shower będzie niezapomniana. Wasza obecność i wsparcie są dla nas niezmiernie ważne, i cieszymy się, że możemy zawsze na Was liczyć.

Dziękujemy również naszym przyjaciołom, którzy przybyli na naszą baby shower, aby świętować z nami ten wyjątkowy czas. Doceniamy Waszą przyjaźń i wsparcie, a pamiątki i prezenty, które otrzymaliśmy, będą zawsze przypominać nam o Waszej obecności i miłości.

Niezmiernie cieszymy się, że mamy wspaniałych ludzi w naszym życiu, którzy są z nami w trudnych i wesołych chwilach. To dla nas najcenniejsze bogactwo, i jesteśmy zaszczyceni, że możemy dzielić z Wami radość narodzin naszego dziecka.

Dziękujemy jeszcze raz za niezapomniane baby shower i za to, że jesteście z nami w tym ważnym dla nas czasie. Jesteśmy pełni wdzięczności i miłości dla Was wszystkich.

Z poważaniem,

[Imię i nazwisko pary oczekującej dziecka]

Podobne podziękowania