Podziękowanie za bierzmowanie od rodziców

Przykładowe podziękowania od rodziców, wzór czyli przykładowy tekst podziękowania za bierzmowanie gotowy do wydrukowania i wykorzystania.

Szanowni Goście, Drodzy Bracia i Siostry w wierze,

Dziś z ogromną radością i wdzięcznością chcielibyśmy podziękować Wam za to, że jesteście obecni na tym ważnym dniu dla nas i naszego dziecka. To wyjątkowe bierzmowanie jest dla nas nie tylko momentem duchowego wzrostu naszego dziecka, ale również czasem, w którym czujemy się jeszcze bardziej połączeni z naszą rodziną kościelną i społecznością.

Chcielibyśmy podziękować naszemu wspaniałemu dziecku, że otwiera swoje serce na przyjęcie darów Ducha Świętego. Twoja wiara, twoja wrażliwość na potrzeby innych i twoje starania, by żyć zgodnie z naukami Jezusa, są dla nas niezmiernie inspirujące. Widzimy, jak duchowy rozwój staje się integralną częścią twojego życia i cieszymy się z twojej gotowości do podjęcia kolejnego kroku na tej drodze wiary.

Chcielibyśmy również podziękować naszym bliskim przyjaciołom, rodzinie i duchowym mentorom, którzy byli z nami przez wszystkie te lata. Wasza modlitwa, wsparcie i mądrość były dla nas nieocenione. Wasze słowa zachęty, przykład wiary i radość z naszych duchowych sukcesów sprawiły, że czuliśmy się wspierani i kochani. Dziękujemy Wam za to, że byliście naszymi duchowymi towarzyszami w tej podróży.

Drodzy Rodzice, chcielibyśmy podziękować Wam z całego serca za wasze niezastąpione wsparcie i miłość w kształtowaniu duchowej tożsamości naszego dziecka. Wasze modlitwy, nauczanie i przykład wiary wpłynęły na niego w sposób nieoceniony. Dziękujemy Wam za to, że byliście naszymi pierwszymi nauczycielami wiary i że stale nas wspieracie jako rodzice.

Chcielibyśmy również podziękować naszemu duszpasterzowi, księdzu [imię księdza], za jego duchowe przewodnictwo i zaangażowanie w naszą parafię. Jego mądrość, modlitwa i sakramenty, które nam udzielił, pomogły nam wzmocnić naszą wiarę i rozwijać naszą relację z Bogiem. Dziękujemy mu za to, że stoi u naszego boku i prowadzi nas na tej drodze wiary.

Wreszcie, chcielibyśmy podziękować całej społeczności kościelnej za to, że jesteście częścią naszego duchowego domu. Wasza modlitwa, wsparcie i przyjaźń są dla nas niezwykle cenne. Dziękujemy.

Podobne podziękowania